Prodej zahrady, 348 m²

Mnichovice, okres Praha-východ

470 000 Kč (1 351 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Vč. provize a právních služeb

Pozemek dle UP bydlení v rekreačních oblastech, 348 m2, celoroční přístup, absol

Exkluzivně nabízím malý pozemek 348 m2 v Mnichovicích, okr. Praha-východ. Na pozemku je El.220V, vodovod v šachtě na pozemku za plotem na společné přístupové cestě - jen osadit vodoměr. Podmínky napojení je nutné vykomunikovat na obci, neboť se staví proti výstavbě čehokoliv. Zatím nelze postavit domek ani malý, proto pozemek inzerován jako zahrada. Na pozemek je možné umístit karavan nebo malou maringotku. Mobileheim nikoliv.
Přístupová cesta je v podílovém vlastnictví majitelů chat, součástí ceny je i podíl na této cestě. Celoroční přístup, pozemek je umístěn v obci. Krásné místo v absolutním klidu s výhledem. Pozemek je částečně oplocený, město .
Okolí nabízí mnoho pěších i cyklistických výletů, hezká příroda nedaleko Prahy. Výhled, 5 km dálnice – 15 min od centra Prahy. Absolutní klid. Dostupnost PID a vlaku, veškerá kompletní občanská vybavenost v obci - 900 m centrum. V blízkosti sportovní areál Šibeniční vrch, sjezdovka, squash, tenisová hala. Zavolejte nebo napište pro bližší info nebo pro sjednání prohlídky nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-256-N00119
Cena
470 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
348 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku