Prodej pozemku pro RD, ulice Liberecká, Mníšek u Liberce

liberecká, Mníšek

3 100 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v Mníšku u Liberce, který se nachází přímo u hlavního tahu Mníškem odkud je také řešen přístup na pozemek. Toto umístění zajišťuje celoroční dobrou dostupnost + přístup k autobusu. V pěší dostupnosti - škola, obchod, restaurace, cyklostezka atd. Dostupnost do centra Liberce cca 10 minut automobilem.
Pozemek o celkové výměře 5.260 m2 je připraven pro výstavbu 2 RD. Orientace je severozápadní s mírným sklonem. Pozemek je nyní neupraven a pouze zatravněn + náletové dřeviny. Na pozemek je do pilířů dovedena elektřina. Možnost napojení na obecní vodovod i kanalizaci. Z hlediska financí se jako vhodnější řešení jeví ČOV a vlastní vrt. Plyn v této lokalitě není k dispozici. Pozemky jsou zastavitelné dle ÚP Mníšku u Liberce rodinnými domy a to v jejich vrchní části. Spodní část je v ochraném pásmu od potoku. Pozemek je možné následně rozdělit na 2 samostatné parcely.
Kompletní informace Vám poskytne náš makléř, neváhejte ho kontaktovat. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování koupě této nemovitosti Doplňující informace k ceně: konečná cena včetně všech poplatků.

Číslo zakázky
IDNES-52/14_ZM
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
5260 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama