Prodej stavebního pozemku 698 m²

Mohelno, okres Třebíč

890 000 Kč (1 275 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + odměna RK, včetně právního servisu

Prodej, stavební pozemek, 698 m2, Mohelno

Chcete mít dům přesně podle svých představ v klidné lokalitě kraje Vysočina s naprostým soukromím? Dále nehledejte a čtěte dále.
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v obci Mohelno o výměře 698 m2, pozemek je na katastru nemovitostí vedený jako zahrada a dle současného územního plánu je vhodný k zastavění.
Obec Mohelno se nachází v kraji Vysočina a okrese Třebíč (vzdálenost cirka 30 km), výhodou lokality je klid a příroda, rovněž však zaopatřená občanská vybavenosti jakožto prodejna potravin, pošta, základní škola, benzinová stanice, atd.
Elektřina je dostupná na vedlejším pozemku, kdy napojení je možné po dohodě s vlastníky sousední nemovitosti. Přípojka vody je rovněž k dispozici v blízkosti pozemku. Stačí jen zpracovat projekt, získat stavební povolení a začít stavět. Cena je více než příznivá.
Prohlídky kdykoli po dohodě s realitním makléřem. Pro více informací či domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat každý pracovní den od 9h do 17h. Už nyní se těšíme až Vám nemovitost ukážeme osobně.
_ _
Uvedená cena nezahrnuje odměnu za zprostředkování RK. Energetická třída se neuvádí, jelikož se jedná o prodej pozemku beze stavby.

Číslo zakázky
IDNES-00005
Cena
890 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
698 m2
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku