Prodej zahrady, 7308 m²

Naloučany, okres Třebíč

167 000 Kč (23 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

NABÍDKA PRODEJE LESNÍCH POZEMKŮ, OBEC NALOUČANY

Nabízíme Vám ke koupi parcely lesních pozemků v osobním vlastnictví v katastrálním území Naloučany, okres Třebíč, nacházející se severovýchodně od obce Naloučany směrem na obec Jasenice. Parcely se nacházejí mimo hlavní zástavbu obce, v klidné a ničím nerušené lokalitě.
Celková výměra daných parcel lesních pozemků, je 7.308 m2.
Námi nabízené parcely jsou v Katastru nemovitostí zapsány jako lesní pozemky a jsou určeny k plnění funkcí lesa. Pozemky se nacházejí na mírně svažitém terénu v okrajové části obce Naloučany. Parcely jsou nerovnoměrného tvaru o šírce a délce cca 225x30 m a druhá, menší 22x26m. V okolí se nachází několika polí a lesů. Příjezdová cesta k lesnímu pozemku je nově udělaná, asfaltová a vede až přímo k daným parcelám. Nejlepší příjezdová cesta k nabízeným parcelám je z obce Jasenice, kterou vede hlavní silnice číslo 392. Z ní pak přibližně ve středu obce se třeba dát směrem k obecnímu úřadu, pokračovat po té cestě, co vede kolem OÚ, na konci se dát vpravo, najít na nově udělanou asfaltovou cestu, na ní se držet po levé straně a najdeme daný parcely. Dá se tam klidně dojít, i zastavit automobilem, a jít pěšky k daným lesním pozemkům.
Obec Naloučany se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 161 obyvatel. Mezi obcí Naloučany a sousední obcí Ocmanice protéká řeka Oslava.
Sousedními obcemi jsou Ocmanice, Čikov, Náměšť nad Oslavou, Jasenice, Pucov a Zahrádka. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1238. Obec byla do roku 1872 součástí obce Náměšť nad Oslavou. Mezi lety 1949–1960 byla obec začleněna do okresu Velká Bíteš. V roce 1924 byl v obci založen Sokol a v roce 1868 byla založena obecná škola.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!
V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m. molnarova@credoreal. cz.
Cena: 167.000, -Kč včetně provize RK

Číslo zakázky
IDNES-cr-n-0052-19
Cena
167 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
7308 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku