Prodej zahrady, 6723 m²

Naloučany, okres Třebíč

154 460 Kč (23 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

NABÍDKA PRODEJE LESNÍHO POZEMKU, OBEC NALOUČANY OKR. TŘEBÍČ

Nabízíme Vám ke koupi lesní pozemek v osobním vlastnictví v katastrálním území Naloučany, okres Třebíč. Pozemek se nachází severovýchodně od obce Naloučany směrem na vedlejší obec Jasenice.
Výměra nabízeného pozemku je 6.723 m2.
Parcela, je v katastru nemovitostí zapsána jako lesní pozemek a pozemek je určený k plnění funkcí lesa. Rozměry pozemku jsou cca 225 x 30 m. Příjezd k pozemku je po krásné, nově vybudované asfaltové cestě, která vede z obce Jasenice. Přibližně ve středu obce je obecní úřad, kolem kterého vede cesta, která se napojuje na již zmiňovanou asfaltovou. Na konci ulice musíte zabočit vpravo do kopečka a držet se asfaltové cesty. Přibližně 100 m od konce této asfaltové cesty se už budete nacházet poblíž dané parcely.
Obec Naloučany se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 161 obyvatel. Mezi obcí Naloučany a sousední obcí Ocmanice protéká řeka Oslava.
Sousedními obcemi jsou Ocmanice, Čikov, Náměšť nad Oslavou, Jasenice, Pucov a Zahrádka. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1238. Obec byla do roku 1872 součástí obce Náměšť nad Oslavou. Mezi lety 1949–1960 byla obec začleněna do okresu Velká Bíteš. V roce 1924 byl v obci založen Sokol a v roce 1868 byla založena obecná škola.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!
V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m. molnarova@credoreal. cz.
Cena: 154.460, - Kč včetně provize RK

Číslo zakázky
IDNES-cr-n-0073-19
Cena
154 460 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
6723 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku