Prodej stavebního pozemku, 54977 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Provize RK 3% + DPH

Soubor pozemků určených k výstavbě rodinných domů, celk. plocha 5,498 ha , Nová

Nabízíme k prodeji developerský projekt výstavby rodinných domů, nacházející se ve městě Nová Role – 10 km severozápadním směrem od Karlových Varů. Projekt obsahuje soubor pozemků o celkové rozloze 5,5 ha nalézajících se v severovýchodní části města. Umístění je patrné z přiloženého leteckého snímku a situace zástavby. Předností této lokality je jihozápadní expozice a s tím související dobré oslunění lokality. Projekt je v souladu s územním plánem města – bydlení venkovské a je určen k zástavbě rodinnými domy. Celková kapacita území činní cca 27 rodinných domů a je rozdělena do následujících etap (lokalit).
Lokalita 1:
Jedná se o nejzápadnější část území pro 12 rodinných domů – umístění a zástavba je patrná z leteckého snímku a situace zástavby. Na tuto lokalitu, je vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení.
Lokalita 2:
Středová část území s plánovanou zástavbou 15 rodinnými domy – umístění a zástavba je rovněž patrná z leteckého snímku a situace zástavby. Na tuto lokalitu je vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení. Nabídka č. 76643
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N76643.

Číslo zakázky
IDNES-N76643
Cena
cena na vyžádání
Plocha pozemku
54977 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku