Prodej pole 10 827 m²

Nová Ves, okres Liberec

324 810 Kč (30 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej zemědělské půdy Nová Ves u Chrastavy

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Máme pro Vás řešení.
Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemky v katastrálním území Nová Ves u Chrastavy v okrese Liberec v Libereckém kraji.
K prodeji je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na pozemcích parc. č. 1294/5, 1412/4, 1432/4. zapsaných na LV 371 v KÚ Nová Ves u Chrastavy.
Celková výměra všech prodávaných pozemků je 10 827 m².
Obec Nová Ves leží zhruba 8 km severně od Liberce. Táhne se údolím Jeřice mezi Chrastavou a Mníškem v Žitavské pánvi v podhůří Jizerských hor. Do říčky Jeřice se zde vlévá Albrechtický potok, na jehož dolním toku v katastru obce leží Vodní nádrž Mlýnice.
Půda je prověřená a bezpečná investice. Růst její ceny se stabilně drží nad inflací a představuje tak ochranu investic i v dobách, kdy si nejsme jisti budoucím vývojem. Tržní cena půdy každým rokem roste a proto patří do každého správně diverzifikovaného portfolia. Jen za rok 2021 vzrostla průměrná tržní cena zemědělské půdy o 16,1% oproti cenám z roku 2020.
Pozemky jsou prodávány v zastoupení přímého majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc.
Věřím, že Vás tato nabídka zaujala a pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte mě na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese.

Číslo zakázky
IDNES-SAN0639
Cena
324 810 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
10827 m2

Kontaktujte prodejce

1 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku