Prodej stavebního pozemku 1 434 m²

Reinišova, Nový Knín, okres Příbram

4 500 000 Kč (3 138 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej stavebního pozemku 1434 m2, ve městě Nový Knín, okres Příbram

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji prosluněný, rozlehlý stavební pozemek o výměře 1434 m2 ve městě Nový Knín, okres Příbram. Mírně svažitý pozemek na konci tiché slepé ulice má jižní orientaci s betonovou opěrnou zdí do ulice. Pozemek je zatravněný se vzrostlými keři ohraničujícími jeho severní a východní hranici. Na pozemek je zavedena elektrická přípojka, v ulici před vjezdem na pozemek je rozvod obecního vodovodu a kanalizace, na které je možné se připojit. Na pozemku je vrtaná 50 m hluboká studna. V územním plánu je pozemek zařazen do území BI – bydlení v rodinných domech – městské a příměstské, se zastavitelnou plochou do 30% výměry pozemku. Postavit lze přízemní dům s využitelným podkrovím. V okolí již stojí krásné sruby i zděné domy. Dokončení povrchové úpravy přístupové komunikace je v plánu obce.
Nový Knín je menší, upravené město, které nabízí základní občanskou vybavenost potřebnou pro pohodlné bydlení – obchody, školku, základní školu, poštu apod., veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekém Mníšku pod Brdy (11 km) nebo Dobříši (10 km). Okresní město Příbram je vzdálené 30 km a Praha cca 42 km. Spojení s okolními městy a Prahou zajišťují pravidelné autobusové spoje.
Nový Knín nabízí v okolí krásnou přírodu pro cyklisty, houbaře, milovníky vodních sportů (Slapská přehrada 10 km) a podobně.
Doporučujeme – rozlehlý prosluněný stavební pozemek na krásném místě, v obci s dobrou občanskou vybaveností, za dobrou cenu. Velmi rádi Vám zdarma zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Číslo zakázky
IDNES-JiB63900
Cena
4 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1434 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Kanalizace
veřejná kanalizace
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku