Prodej stavební parcely, 4423 m²

Okrouhlá - Jesenice, okres Cheb

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně realitního a právního servisu

Stavební pozemky 4 407 m2 u přehradní nádrže Jesenice, okres Cheb

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemky u přehradní nádrže Jesenice. Pozemky se nacházejí v obci Okrouhlá v k. ú. Jesenice cca 200 m od břehu přehrady. Obec Okrouhlá leží 12 km východně od města Cheb na levém břehu přehradní nádrže Jesenice. Nájezd na dálnici Cheb - Mariánské Lázně je 5 km od obce.
Celková plocha pozemků je 4 407 m2, konkrétně se jedná o pozemky p. č. 798/26 o výměře 2 384 m2 a p. č. 798/27 o výměře 2023 m2.
V územním plánu obce jsou pozemky vymezeny pro bydlení městského a příměstského typu, na kterých je možno postavit nízkopodlažní rodinné domy, řadové domy bez předzahrádek, dvojdomy v zahradě. Výšková regulace zástavby je 10 m.
Na okolních pozemcích již stavba probíhá a nebo je bydlení řešeno dočasně mobilními domy.
Na hranici pozemků je přivedena elektřina a pitná voda. Kanalizace v této části obce není vybudovaná, čištění odpadních vod je možno řešit žumpou, septikem nebo ČOV.
Pozemky jsou v klidné části obce, plné zeleně. Ve vzdálenosti cca 100 m od pozemků je autokemp, ve kterém je písčitá pláž a bezpečný přístup do vody. Vhodné místo pro vodní sporty, rybolov a cykloturistiku.
V obci je obecní úřad, MŠ, obchod se smíšeným zbožím, restaurace v budově obecního úřadu a 2 zastávky autobusu.
Základní škola je v Dolním Žandově, vzdálenost 8 km, doprava obecním školním minibusem zdarma nebo v Chebu, vzdálenost 12 km, doprava školním autobusem.
Pozemky je možno řešit hypotéčním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-7492/2308
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
4423 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku