Prodej stavebního pozemku 829 m²

K Dolečku, Olomouc - Droždín

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena vč. právních služeb a provize RK včetně provize RK

Prodej stavebního pozemku 829 m², Olomouc - Droždín

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek (tvořený ze dvou samostatných pozemků zapsaných v katastru nemovitosti) označený v inzerci ,, PARCELA C" o celkové výměře 829 m² v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. K Dolečku na výjimečném místě, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tento jedinečný pozemek zajišťuje prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího rodinného domu se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku s otevřeným výhledem do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Ve fotkách inzerátu je vyobrazena aktuální architektonická studie, ke které byla vydána úřadem územního plánovaní magistrátu města Olomouc ,, územně plánovací informace", která říká: "Dle předložených informací lze konstatovat, že umístění objektů v území, zastavěnost, podíl zeleně a výška objektů jsou v souladu s územním plánem. "

Výhodou tohoto stavebního pozemku je již vybudovaná přístupová asfaltová komunikace v dané lokalitě a dostupnost všech inženýrských sítí připravených k napojení pozemku (kanalizace, voda, plyn, elektřina).

V nabídce je aktuálně prodej jednoho většího stavebního pozemku označeného ,, PARCELA C" a jednoho menšího označeného ,, PARCELA E", dle viz vyobrazení v inzerci.

Na prodaném pozemku ,, PARCELA G" již probíhá výstavba novostavby, dle architektonické studie, určeno pouze pro Vaši představu, viz foto v inzerci.

Více informací o prodeji tohoto pozemku označeného ,, PARCELA C" včetně informací k inženýrským sítím a ceně tohoto pozemku získáte u makléře nabídky. Doporučujeme osobní schůzku s podáním podrobných informací k nabízenému pozemku.

Číslo zakázky
IDNES-160-NP02115
Cena
Cena na vyžádání
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
829 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V, 230-400V
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

9 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku