Prodej stavebního pozemku 778 m²

Olomouc

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 778 m2, Olomouc - Droždín

Představujeme Vám Projekt - výstavbu 8-mi RD v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. K Dolečku na výjimečných stavebních pozemcích, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tyto jedinečné pozemky zajišťují prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího RD se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku s otevřeným výhledem do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.
Nabízíme Vám ke koupi výstavbu čtyř samostatně stojících RD umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 777 m2 do 829 m2 a dále výstavbu čtyř RD (dvojdomků) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 451 m2 do 495 m2. Vytápění všech domů je plánované tepelným čerpadlem.
Tento nabízený stavební pozemek je označený jako parcela „D“. Celková plocha pozemku o výměře 778 m2, zastavěná plocha 192 m2, zpevněná plocha 135 m2 a plocha zeleně 451 m2.
Na tomto pozemku je plánovaná výstavba dvoupodlažního solitérního domu s plochou střechou dispozičně 5+kk (dvojgaráž) nebo 6+kk (jedna garáž) s celkovou užitnou plochou 291,95 m2 (obytná plocha 123,66 m2, komunikační plocha 40,97 m2, technická plocha 86,83 m2, plocha teras a lodžií 40,49 m2) se zahradou o výměře 451 m2, kde může být umístěno venkovní posezení s bazénem po dohodě se stavitelem. Máme pro Vás připravené dvě dispozice a to s dvojgaráží a nebo jednou garáží s dalším pokojem či pracovnou a dostatečným parkováním před RD. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter domu maximalizoval možnost využití stavebního pozemku. V 1. NP domu se nachází závětří, zádveří se vstupem do garáže, chodba se schodištěm do 2. NP domu, pokoj pro hosty, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní se vstupem na krytou terasu. Z venkovní terasy je také zajištěn vstup do garáže. Ve 2. NP se nachází chodba se schodištěm z 1. NP a bočním schodištěm na střechu domu, dva samostatné pokoje s lodžiemi, ložnice (s vlastní prostornou šatnou se vstupem na prostornou terasu s krásným výhledem a se svou vlastní koupelnou + WC ), dále je ve 2. NP společná prostorná koupelna a samostatné WC se vstupem z chodby. Plánovaný bazén na zahradě u terasy a zahradní altán v zadní části zahrady Vám jistě nabídne příjemné posezení u venkovního krbu a stavitel zajistí v případě Vašeho požadavku vybudování - není zahrnuto v ceně.
Cena projektu na vyžádání u makléře. Projekt zahrnuje pozemek včetně novostavby ve vyšším standardu, zasíťování inženýrskými sítěmi, oplocení pozemku ve standardu, vybavení novostavby ve vyšším standardu, dle dohody na společné schůzce Vás, naší RK a stavitelem projektu. V ceně jsou i právní služby, provizi RK a administrativní náklady spojené s přípravou tohoto projektu. Plánované zahájení výstavby rok 2021/2022 a dokončení v roce 2023/2024.
Financování prostřednictvím úvěrující banky se zajišťuje přes našeho úvěrového poradce. Více informací o této zakázce případně o celém projektu u makléře prodeje.

Číslo zakázky
IDNES-160-NP02037
Cena
Cena na vyžádání
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
778 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V, 230-400V
Kanalizace
veřejná kanalizace
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

4 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku