Prodej komerčního pozemku 6 134 m²

Bruntálská, Opava - Jaktař

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Komerční pozemek

Máte vizi úspěšného podnikání nebo potřebujete rozšířit své již fungující aktivity? Přicházíme s exkluzivní nabídkou komerčního pozemku o výměře 6.134m², který může být pro Vás přesně to, co hledáte. Nacházíte se v privilegované lokalitě, zařazené do zóny VS - plochy smíšené výrobní, ideální pro rozvoj výrobních a servisních aktivit. Tento pozemek nabízí nekonečné možnosti pro rozšíření vašeho podnikání.

Jednou z hlavních výhod tohoto pozemku je jeho strategická poloha. Sousedí s hlavní výpadovkou a budoucím obchvatem Opavy, což zajišťuje jednoduchý a rychlý přístup pro zásobování a distribuci zboží. Vaši zákazníci, partneři a zaměstnanci budou oceněni snadnou dostupností tohoto místa.

Pozemek je již vybaven přípojkami vody a elektřiny, které jsou přivedeny přímo na parcelu. Na vaše vyžádání vám mohu poskytnout průběh inženýrských sítí včetně vedení plynu, který není přiveden až na pozemek. Můžeme Vám potvrdit, že všechny klíčové komunikace jsou v blízkosti a po dobudování obchvatu bude toto místo ještě atraktivnější, aby Vaše podnikání fungovalo ještě efektivněji a bez překážek.

Jsem připraven Vám poskytnout další informace, odpovědět na Vaše dotazy a prozkoumat společně s Vámi možnosti tohoto pozemku pro zajištění vašeho záměru. Získejte možnost rozšířit své aktivity v tomto regionu.

Kontaktujte makléře pro více informací a prohlídku tohoto exkluzivního komerčního pozemku. Váš podnikatelský sen je dosažitelný - my Vám pomůžeme ho uskutečnit.

Číslo zakázky
IDNES-00569
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
6134 m2

Kontaktujte prodejce

9 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku