Prodej stavebního pozemku 13 146 m²

Ke Kalinovu mlýnu, Ořech, okres Praha-západ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: na vyžádání

Prodej pozemek Bydlení, Ořech

Nabízím k prodeji zcela unikátní nemovitost na hranici Prahy u Radotínského údolí v nedotčené přírodě, v divoké krajině roklí a skal, v sousedství jedinečné přírodní rezervace, v první zóně CHKO, na místě, kde je vyloučená další výstavba, se nachází pozemek se stavebním povolením na Ekologickou farmu OŘECH.
A co si pod tím představit? Součástí projektu farmy jsou tři plánované objekty.
1. Hospodářská budova s přístřeškem na zemědělskou techniku a jednou bytovou jednotkou, 2. Hospodářská budova s dílnou, skladem sedlového materiálu a dvěma sanitárními boxy, 3. Hospodářská budova ovčín, ustájení drobných zvířat a přilehlá sýrárna.
Jak je vidět, budoucí stav je vhodný k jedinečnému bydlení, široké paletě podnikatelských aktivit, různým formám zemědělství, či chovu koní. To vše už bude záležet na budoucím majiteli.
Současná farma je v místě zavedená (byla založena v padesátých letech) a zapsaná v územním plánu a je provozována více něž dvacet pět let. Má udělenou výjimku Agenturou pro ochranu přírody a krajiny.
Jestliže tedy hledáte klid, mír a neopakovatelnou samotu a přitom nechcete ztratit kontakt s centrem civilizace, metro a nákupní centra jsou vzdálena sedm minut autem a na Václavské náměstí se dá dostat za půl hodiny (auto, metro), pak je toto příležitost právě pro vás.
Pro bližší info mne prosím kontaktujte, případně mi zavolejte nebo napište konkrétní cenovou nabídku, tak abych mohl probrat s majitelem.

Číslo zakázky
IDNES-N91899
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
13146 m2

Kontaktujte prodejce

7 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku