Prodej stavebního pozemku 2 552 m² rezervováno

Českolipská, Osečná - Lázně Kundratice, okres Liberec

2 450 000 Kč 2 199 000 Kč (861 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku 2552m²

Plánujete stavbu rodinného domu v okolí Liberce? Zajímá Vás dobrá dostupnost města, a zároveň blízkost přírody i nádherné okolí?
Pozemek v Osečné svou výměrou nabízí prostor pro rodinný dům s terasou i rozlehlou zahradou, na kterou přímo navazuje les. U kraje pozemku navíc naleznete malé jezírko, které přímo vybízí k vybudování posezení. Mezi další výhody patří nájezd přímo z městské komunikace, nebo vyrovnaná spodní část pozemku pro stavbu základové desky. Horní část tvoří svah.
Možnost připojení na elektřinu, vodovod i kanalizaci. Územní plán zde umožňuje stavbu domu o 1-2 nadzemních podlažích (s ohledem na okolní zástavbu) a podkroví s šikmou střechou.
Město má cca 1200 obyvatel a jeho součástí jsou Lázně Kundratice - jedny z nejstarších lázní v Čechách. Najdeme zde mateřskou i základní školu, zdravotní středisko (praktický, dětský, zubní lékař), lékárnu, i nádherné náměstí s parkem a Mariánským sloupem. Okolí Osečné je vyhledávaným cykloturistickým cílem. Nedaleko se nachází např. Hamerské jezero, vyhlídka Ralsko a samozřejmě velké množství turistických tras. Samostatnou kapitolu tvoří Ještěd, který leží pouhých 10km od pozemku a z Osečné je na něj krásný výhled.
Nabízíme konzultaci stavebního záměru s naším stavebním technikem.
V případě dotazů, nebo zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-221
Cena
2 199 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2552 m2

Kontaktujte prodejce

6 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku