Prodej komerčního pozemku, 423 m²

Stará cesta, Ostrava - Hrušov

299 000 Kč (707 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej stavebního pozemku 423 m2 u napojení na dálnici D1 v Ostravě

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku, který je umístěn u kostela na příjezdové komunikaci k přivaděči k dálnici D1 v Ostravě – Hrušově s přímým napojením na Olomouc, Brno, Prahu nebo Bohumín a Polsko. Pozemek je stavební, stála na něm budova, je napojen na všechny sítě (voda, kanalizace, el. en, plyn). Je zároveň ve výhledu křižovatky, je napojen na komunikaci a tvoří jediné současné napojení i všech vedlejších sousedních pozemků.
Účel využití pozemku: dle územního plánu občanská vybavenost – kanceláře, obchod, služby, administrativa, věda, kultura, zdravotnictví, ubytovny, sportovní zařízení, drobná výroba, sklady, dílny, garáže, benzinky, lehký průmysl, apod.
Popis pozemku: obdélník - pole, podloží hlína, několik keřů a stromů na pozemku, ohraničení pozemku – cesta, terén rovný.
Inženýrské sítě: všechny přípojky v místě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Z právního hlediska je tento pozemek bez jakýchkoliv závad, čisté LV. Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti Ev. číslo: 19126.

Číslo zakázky
IDNES-19126
Cena
299 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
423 m2
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku