Prodej stavebního pozemku 1 314 m²

Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště

4 690 000 Kč (3 569 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Rovinatý stavební pozemek

Exkluzivně nabízíme rovinatý stavební pozemek v Ostrožské Nové Vsi. Pozemek se nachází nedaleko centra obce v její klidné části.

Celková výměra pozemku je 1314 m², kdy k výstavbě rodinného domu je určena pouze jeho horní část. Zbytek pozemku musí tvořit zeleň. Délka pozemku na delší straně je 92,66 m a 89,31 m na straně kratší, šířka pozemku je 14,3 m. Elektřina, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Dálkový vodovod je na sousedním pozemku a je možné se k němu připojit.

Dle územního plánu obce je stavební pozemek určen k bydlení a občanské vybavenosti. Dále jej lze využít k veřejnému prostranství, zeleni a k výstavbě dětského hřiště, nerušící výrobě a službám.

Obec Ostrožská Nová Ves je velmi krásné místo pro život. Nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně lékařů a stomatologů. Vyhlášené jsou zde sirnaté lázně, které léčí hlavně pohybové ústrojí. V obci je veliký výběr sportovního vyžití (kanoistika, fotbalový klub, sportovní hala, tenisový klub, golfové hřiště a další zajímavé aktivity). Obcí vedou cyklostezky, na které navazují vinařské cyklostezky. Pro vaše děti je zde školka a základní škola. V létě se můžete svlažit v přírodním koupališti. Do Uherského Hradiště je to autem 12 minut a vlakem 8 minut. V obci je vyhlášené řeznictví, potraviny, hotel i restaurace.

Velikou výhodou tohoto pozemku je, že součástí nabídky je i projekt k výstavbě rodinného domu od společnosti Opravdový domov. Na projekty se můžete podívat zde www. opravdovy-domov. cz Ovšem pokud se rozhodnete této nabídky nevyužít, tak je možné si zde postavit jakýkoliv dům dle vašich představ splňující regulativy územního plánu.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám sdělím více informací.

Číslo zakázky
IDNES-273-NP02154
Cena
4 690 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1314 m2
Elektřina
230V, 230-400V
Kanalizace
veřejná kanalizace
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

4 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku