Prodej pozemku 5 549 m²

Paseka - Karlov, okres Olomouc

2 230 000 Kč (401 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemek Ostatní, Paseka, Karlov

Prodej skiareálu 5.549 m² v obci Karlov u Paseky
Máte podnikavého ducha a nebojíte se výzev? Tak právě pro vás nám přistála do nabídky tahle výjimečná a specifická nemovitost.
Máme pro vás k prodeji skiareál v Karlově u Paseky, který je vzdálen jen 30 minut jízdy od města Olomouc a první lyžaře zde na kopec vyvezl vlek v roce 1971.
Lyžařský areál je rozdělen na dvě části. V levé části je vlek poma a svah o délce cca 220 m a je zde nainstalováno osvětlení pro večerní lyžování. Pravá část svahu je určena především pro děti a začínající lyžaře. Ve spodní části svahu je dále k dispozici chata se zázemím pro malé občerstvení a odpočinek pro lyžaře s posezením u krbových kamen, nebo je možnost také využít venkovní zastřešené posezení hned vedle chaty.
Z celkové výměry cca 2 ha všech pozemků, které jsou využívány pro provoz skiareálu, je k prodeji pozemek o velikosti 5.549 m² na kterém stojí chata a technická místnost pro provoz vleku. Ostatní pozemky jsou v nájmu od místní obce. Dále je součástí prodeje samozřejmě veškeré vybavení vleku včetně starší rolby pro úpravu svahu.
Karlov u Paseky leží na hraně náhorních plošin Nízkého Jeseníku a byl první vesnicí Olomoucka, kam se jezdilo na lyže. Nyní čeká na nového majitele, který mu vdechne opět život a nemusí se jednat pouze o zimní sezónu. Dnes je spousta možností využití i v letních měsících.
Můžete zde provozovat jízdu na horských koloběžkách, horské káry a na dětském svahu můžete vybudovat třeba bludiště z balíků slámy, což bude atrakcí nejen pro ty nejmenší . Tento areál nabízí spoustu možností využití, ale to už záleží jen na vás. Byla by velká škoda, aby takové krásné místo opět neožilo.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat rád vám sdělím bližší informace a sejdeme se společně na tomto krásném místě.

Číslo zakázky
IDNES-N95665
Cena
2 230 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
5549 m2

Kontaktujte prodejce

5 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku