Prodej stavebního pozemku, 968 m²

Pchery, okres Kladno

2 855 600 Kč (2 950 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK, včetně právního servisu

Prodej pozemku pro bydlení 968 m2, obec Pchery, okres Kladno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek územním plánem určený na stavbu rodinného domu o výměře 968 m2 v obci Pchery na okrese Kladno.
Rovinatý pozemek se nachází v okrajové, klidné části obce (autobusová zastávka 100 m). V současnosti je vydáno stavební povolení na výstavbu asfaltové přístupové komunikace a výstavby inženýrských sítí (elektřina, vodovod, kanalizace). S výstavbo se začne v květnu letošního roku a tato investice je započítána v ceně pozemku. Na tento stavební pozemek navazuje pozemek druhý o výměře 906 m2 m2. V případě zájmu o větší pozemek, je možné koupit oba o celkové výměře 1874 m2.
V obci Pchery najdete hlavní občanskou vybavenost potřebnou k pohodlnému bydlení - čerpací stanice, pošta, základní škola s hřištěm s umělým trávníkem, mateřská škola, dětský lékař, praktický lékař, zubař, gynekolog, lékárna, 2x obchod s potravinami, klasické fotbalové hřiště a fotbalový klub, restaurace a obecní úřad s Czech Point. Nově bude v obci zprovozněna budova (toho času dobíhá rekonstrukce), kde bude knihovna, kavárna, a místo pro veřejné aktivity občanů - cvičení, tvoření atd.
V okolí obce je například Vinařická hora a jiné krásy přírody. Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekém městě Slaný (6 km) nebo v okresním městě Kladno (5 km).
Obec má velmi dobrou dopravní dostupnost. MHD, BUS ( Kladno/Slaný/stanice metra Praha-Veleslavín ) - je zajištěna velká četnost spojů navazující na vyučování. Nájezd na dálnici R7 u Slaného se nachází cca 1,5 km. Na letiště Václava Havla Praha se dostanete cca do 15 min.
Doporučujeme – velmi pěkný stavební pozemek na dobré adrese s výbornou dostupností do Prahy a Kladna a Slaného. Velmi rádi Vám zdarma zajistíme výhodné hypoteční financování koupě pozemku.

Číslo zakázky
IDNES-JiB63546
Cena
2 855 600 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
968 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

2 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku