Prodej vodní plochy

Plzeň

18 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Nabídka rybníka

Nabídka rybníka Velvánka a obtékajícího pstruhového potoka Bojovka o celkové ploše 6,1 ha. Dobře přístupný celek se nachází v krásné krajině v údolí mezi obcemi Lučiště a Číčov v okrese Plzeň-jih. Díky své dispozici, hloubce a kvalitě napájecí vody se hodí zejména pro chov dravců a lososovitých ryb. Součástí nabídky je projekt na revitalizaci rybníka.

Rybník má čelní hráz o délce 120 m se šířkou v koruně 4,5 m a návodní výškou hráze 5 m. Boční hráz má délku cca 350 m s šířkou v koruně 4,2 m. Předpokládaná plocha rybníka je cca 6,1 ha s užitnou retencí 135 000 m3.

Současná podoba je výsledek dvou realizovaných rekonstrukcí v posledních 25 letech. Obnovu rybníka lze provést dvěma způsoby:
1) bez využití dotačního titulu (předpokládaný rozpočet rekonstrukce je 1,89 mil. Kč),
2) s využitím dotačního titulu Ministerstva zemědělství na podporu výstavby, obnovy a rekonstrukce rybníků a vodních nádrží. Projekt revitalizace rybníka je připraven.

Pozemek s rybníkem se nachází 5 km od města Spálené Poříčí v blízkosti CHKO Brdy. K rybníku je zajištěn příjezd vozidly po místní i soukromé komunikaci.

Celková plocha 60 719 m2.

Číslo zakázky
IDNES-ID 39834
Cena
18 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku