Prodej stavebního pozemku, 1990 m²

Pohořelice, okres Brno-venkov

1 293 500 Kč (650 Kč/m² ) Hypotéka od 3 769 Kč měsíčně

Poznámka k ceně: cena je včetně poplatků a provize RK

Prodej zahrady, 1190 m2, obec Pohořelice

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji zahradu v obci Pohořelice, které jsou vzdáleny pouze 30 minut jízdy od Brna.
Pozemek se dle platného územního plánu obce nachází v ploše pro bydlení v rodinných domech. V současné době je možné postavit zde objekt, který nebude sloužit k bydlení, například zahradní chatku bez pobytových místností.
Na pozemku je několik dřevin a stromků a travnatý porost. Součástí jsou také dvě obytné buňky. Elektřinu je možné přivést ze vzdálenosti cca 40 m od pozemku a nová obecní kanalizace je přítomna na hranici pozemku. Je možné zde provést hloubkový vodovodní vrt či studnu. V sousedství stojí jeden rodinný dům a rekreační objekty.
Koupě pozemku je také vhodnou investicí do budoucna. Pozemky jsou vedeny v ploše pro bydlení v rodinných domech. Pokud by v lokalitě vedla zpevněná komunikace, pozemek by se stal stavebním.
Obec Pohořelice je vinařská obec v Mikulovské vinařské podoblasti. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost. Základní, mateřskou i hudební školu, učiliště, sportovní fotbalový klub a zájmové kroužky. Nechybí banka, obchody, lékaři různých zaměření. Je zde rozvinutý cestovní ruch, ubytování a četné kulturní akce.
Dopravní dostupnost do Brna: autem - 27 km, 24 min. ; autobusem - 27 km, 30 min. ; vlakem - 36 km, 56 min.
Více informací se dozvíte na webové stránce nemovitosti bydlenipohorelice. cz
Pro pomoc s finanční stránkou koupě je Vám k dispozici náš tým skvělých hypotečních specialistů, který Vám pomůže získat nejvýhodnější podmínky na trhu a individuálně doporučí vhodný postup při financování hypotečním úvěrem.
Tak neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Číslo zakázky
IDNES-00038
Cena
1 293 500 Kč 3 769 Kč měsíčně
Plocha pozemku
1990 m2
Elektřina
230V
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku