Prodej zahrady 1 159 m²

Pohořelice, okres Brno-venkov

325 000 Kč (280 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Sad v Pohořelicíh, městská část Smolín

Hledate sad, zahradu a nebo obojí?
Místo kde sice vždycky bude co dělat, ale nakonec sklizené ovoce, klidné prostředí, příjemně strávený čas a nádherný výhled budou stát pokaždé za to? Potom by toto mohla být nabídka právě pro Vás.
Nemovitost se nachází svahu nad obcí Smolín nedaleko Pohořelic, jejichž je městskou částí.
Tato zahrada nebo spíše zahrady s ovocnými stromy, hledají svého nadšence, který rád využije jejího potenciálu a vdechne zahradě nový život další výsadbou a třeba i dalším zhodnocením travního porostu. Stávající ovocné stromy jsou zastoupeny převážně meruňkami a jabloněmi.
Jedná se o 2 ucelené zahrady, každá nepravidelného obdelníkového tvaru skládající se z několika parcelních čísel a tvořící celkovou výměru 3.254 m2 (2.095 m2 + 1.159 m2). Zahrady jsou prodejné jednotlivě dle domluvy.
Územním plánem je tato plocha vymezena jako "plocha zemědělská - zahrady a sady". Jsou zde povolené určité typy staveb a detaily vám rád sdělím včetně kontaktu na odbor územního plánování Pohořelice.
Příjezd k zahradám je dvěma způsoby, po nezpevněných cestách vedené jako ostatní plocha ve vlastnictví města Pohořelice a Státu ČR. Jedna z cest vedoucí bezprostředně vedle pozemků vyžaduje úpravu náletového porostu.
Svým umístěním jsou pozemky dobře dostupné i z Brna. Rychleji sjezdem z dálnice D52 na Pohořelice - Smolín a po minutě jste tam a nebo kratší cestou sjezdem na Ledce a po staré cestě jste tam taktéž.
Pro ucelenou představu určitě prohlédněte fotodokumentaci inzerce a videoprezentaci.
V případě, že jsem Vás touto nabídkou zaujal, neváhejte mi zavolat a můžeme probrat více detailů, případně se společně potkat při prohlídce.
Těším se na prohlídku s Vámi.

Číslo zakázky
IDNES-077-NP04775
Cena
325 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
samota
Plocha pozemku
1159 m2
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku