Prodej stavebního pozemku 1 057 m² rezervováno

Velká lada, Praha 4 - Písnice

15 855 000 Kč (15 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej stavební parcely pro bydlení, 1 057 m2

PARCELA č. 4 - REZERVOVÁNO
Chcete bydlet na jihu Prahy a hledáte ten správný pozemek k výstavbě rodinného domu? Nebo chcete uložit své peníze jako investici do lukrativního pozemku, kde velice pravděpodobně neztratí hodnotu? Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli ano, tak právě Vás by mohla tato nabídka velmi zajímat.
V pražské Písnici v místě poeticky zvaném Velká lada byl v letošním roce dokončen ucelený projekt sestávající z dvaceti pozemků určených k výstavbě rodinných domů. Na každé parcele v celém tomto území je vybudována kompletní infrastruktura inženýrských sítí a nic již nebrání územnímu rozhodnutí, stavebnímu povolení a samotné výstavbě. Součástí sítí je kanalizace (dešťová a splašková), vodovod, plynovod a elekřina. Na Velké ladě je také obecní osvětlení a nové asfaltové cesty s parkovacími zálivy a nájezdy na pozemky. Jako bonus Velké lady je zcela nová asfaltová příjezdová cesta už od ulice "Na Konečné".
Tento konkrétní pozemek sousedí ze severní, východní a jižní strany se stavebními parcelami a ze západu je lemován asfaltovou cestou.
Velká lada je jedno z nejklidnějších míst v Písnici. Celá tato oblast leží na pevném břidličném podloží. Velkou výhodou bydlení v Písnici je kombinace života na vesnici s velmi blízkou přítomností velkoměsta. V centru Prahy můžete být autem i za 15 minut (o víkendu), standardně cesta trvá 25 - 40 minut. Momentálně se již připravuje výstavba linky D pražského metra, která povede z Písnice na Pankrác s přestupem na metro C a dále pak na náměstí Míru s přestupem na metro A. Přibližně 5 kilometrů od pozemku (ve vedlejším Vestci) je nájezd na pražský okruh s napojením na českou dálniční síť. Chcete-li znát podmínky regulativ územního plánu, tedy jak velký dům je možné na pozemku postavit a jaká je zastavitelnost parcely, máte možnost veškeré informace zjistit na internetu v územním plánu hlavního města Prahy.
Další informace Vám sdělím s odkazem na web velkalada. cz nebo osobně. Zajistíme Vám také kompletní servis včetně financování koupě tohoto výjimečného pozemku na míru.

Číslo zakázky
IDNES-144-13-048
Cena
15 855 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1057 m2
Elektřina
zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku