Prodej stavebního pozemku 695 m²

Praha 4 - Šeberov, okres Praha

14 404 000 Kč (20 725 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Stavební pozemek, 695 m2, ul. K Újezdu, Praha - Šeberov

Ve výhradním zastoupení majitelů pozemku, Vám zprostředkujeme prodej pěkného, rovinatého, tvarem částečně atypického stavebního pozemku, nacházejícího se ve vyhledávané městské části Prahy 4 – Šeberov, v ulici K Újezdu. Jedná se o klidnou, okrajovou část Šeberova s nedalekým rybníkem v sousedství. Pozemek sestává ze souboru dvou parcel o celkové výměře 695 m2, parcela č. 536/173 má plochu 680 m2 a parcela č. 536/172 má plochu 15 m2.
Pozemek má tvar pravoúhlého trojúhelníku, strana pozemku podél komunikace (ulice) má délku cca 34 m, strana směrem k jezeru má délku cca 33 m a třetí strana trojúhelníku má délku cca 47 m. Pozemek je kompletně zasíťovaný ( elektřina, plyn, voda, kanalizace ), územním plánem hlavního města Prahy je parcela zařazena do kategorie OB – čistě obytné (území sloužící pro bydlení). S nedalekým Milíčovským lesem, nebo Průhonickým parkem se Šeberov s několika rybníky v centru, nebo v bezprostředním okolí, řadí mezi ty nejžádanější a nejlukrativnější okrajové lokality hlavního města Prahy. A to vše ještě s vynikající dopravní dostupnosti a občanskou vybavenosti.
Jenom 5 min. pěšky od pozemku je vzdálená zastávka autobusu V Ladech ( Bus č. 327, č. 165, č. 326, č. 385 a č. 901 ) a do 3 min. jste na stanici metra ,, C“ Opatov. Do centra Prahy se autem dostanete do 25 min., nebo na dálnici D1 do 2 min. Veškerá základní občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, nebo v nedalekém okolí. V Šeberově máte k dispozici Základní a mateřskou školu, restaurace, kavárnu, knihovnu, městský úřad, sportovní areál, několik dětských hřišť, Aquapark v nedalekých Čestlicích, nebo již zmiňovaný Milíčovský les, Průhonický park, nebo nákupní centrum Chodov.
V případě, že hledáte ke koupi stavební pozemek, v jedné z nejlukrativnějších lokalit s výbornou občanskou vybaveností a dostupností do centra Prahy, tak Vám koupi tohoto pozemku upřímně doporučuji! Majitelé si vyhrazují právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Číslo zakázky
IDNES-N01434
Cena
14 404 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
695 m2
Voda
veřejný
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

8 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku