Prodej stavebního pozemku 1 178 m²

Karla Kryla, Praha 5 - Stodůlky

29 575 000 Kč (25 106 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením v Praze 5 - Velká Ohrada

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o celkové výměře 1178 m2 v Praze, městské části Velká Ohrada v ulici Karla Kryla. Součástí nabídky je též projekt budoucí vily, přičemž pro výstavbu bylo vydáno stavební povolení.
Jedná se o poslední nezastavěnou parcelu v dané lokalitě, přičemž pozemek má dobrý tvar obdélníku pravidelně se rozšiřujícího na jižní stranu. Přístup je přímo z klidné ulice Karla Kryla. Z pozemku se nabízejí nádherné výhledy na CHKO Prokopské údolí, Dalejskou skálu a Pražský Semmering.
Co se týče inženýrských sítí, tak u hranice pozemku se nachází veškeré základní inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn). Parcela je bez jakýchkoliv staveb a je připravená a způsobilá k okamžitému zahájení stavebních prací.
Jak bylo uvedeno, součástí nabídky je projektová dokumentace na výstavbu luxusní vily od renomované architektonické kanceláře Kareš - Rais, přičemž na tuto stavbu je vydáno pravomocné stavební povolení. Užitná plocha vícepodlažní vily je až 600 m2 a její součástí jsou mimo jiné (i) vyhřívaný bazén 10 x 4 m, (ii) wellnes zóna, výtah se třemi stanicemi, garáž pro 5 vozidel, velkorysé prostorné átrium nebo i samostatný byt pro hosty s možným využitím jako např. kancelář. Projekt vznikal přibližně 5 let a výsledkem je vycizelovaná stavba vily, která jistě uspokojí co do estetiky a využitelnosti i nejnáročnějšího uživatele.
K dostupnosti a obslužnosti uvádíme, že tato lokace disponuje výbornou dostupností jak do centra města, tak i na hlavní komunikační tahy včetně výborné dostupnosti k letišti Václava Havla. Zastávka autobusu je pár desítek metrů a na metro "B" stanice Luka je to pěšky cca 5 min. V blízkosti se dále nachází nákupní centra, prestižní Mezinárodní škola a školka, restaurace, sportoviště apod. Nutno podotknout, že v blízkosti je vystavěn též nový městský park.
Součástí této prezentace jsou vizualizace a fotografie staveb, které jsou sice ilustrativní, ale zcela odpovídají výše popsanému projektu luxusní vily, tj. je možné prezentovanou stavbu na pozemku realizovat.
Závěrem uvádíme, že se jedná o ojedinělou nabídku jak pozemku, tak možnosti jeho využití k realizaci předmětné stavby.

Číslo zakázky
IDNES-21034
Cena
29 575 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1178 m2
Elektřina
230V
Plyn
nezaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

Realitka s.r.o.

Průběžná 1826/63, Praha 10 - Strašnice

2 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku