Prodej stavebního pozemku 653 m²

Ve Výrech, Praha 5 - Řeporyje

12 490 000 Kč (19 127 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Pozemek u skanzenu Řepora

Sháníte pozemek, který vám všichni známi budou závidět? S výhledem do zeleně? Jeden takový tu máme. Jeho celková plocha je 653 m2, přiléhá k zástavbě rodinných domů a nabízí velmi klidné zázemí.
V Řeporyjích jsou všechny inženýrské sítě – plyn, kanalizace, vodovod i elektřina. Dle informací od jednotlivých dodavatelů, s kapacitami by aktuálně neměl být problém, proto je rychlé zřízení stavebního povolení velmi pravděpodobné.
No a co zde můžete postavit? Nesmíte se samozřejmě velmi lišit od okolní zástavby, ale dle sousedních budov se můžeme bavit o zastavitelnosti 30 % s dvěmi nadzemními podlažími a rovnou střechou.
Na začátku pozemku stojí zkolaudovaný domek o dvou místnostech, který je v dobrém stavu, je součástí prodeje a je pronajatý za cca 26000 Kč/měsíčně. Na místě může samozřejmě zůstat, ale nemusí. Záleží na vás, budoucích majitelích.
Pražské Řeporyje jsou skvělou lokalitou, napojenou na Stodůlky, kde najdete jak všechny potřebné služby, tak metro, supermarkety, hobbymarkety, spoustu parků a další. Kousek od pozemku se nachází Řeporyjské náměstí, na kterém najdete výborné restaurace, novou pekárnu, nebo autobusové a vlakové spojení s okolím. Prostě vše, co budete pro dobré bydlení potřebovat.
Pokud byste chtěli k pozemku více informací, případně prohlídku, neváhejte se nám ozvat. Budeme se na vás těšit.

Číslo zakázky
IDNES-273-NP01527
Cena
12 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
653 m2
Elektřina
230V
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

1 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku