Prodej stavebního pozemku 1 509 m²

Horoměřická, Praha 6

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Stavební pozemek s projektem pro dům vč. stavebního povolení, 1509 m2, Praha 6 Lysolaje

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 1509 m2 pro výstavbu domu o zastavěné ploše maximálně 225 m2 a hrubé podlahové ploše 357 m2 včetně platného územního rozhodnutí a stavebního povolení. Pozemek se nachází nad Šáreckým údolím, v blízkosti přírodního parku Šárka.
Jedná se o jeden ze tří pozemků stanovených k výstavbě rodinných domů. Má nepravidelný obdélný půdorys, je rovinatý, zasazen do přírodní lokality. V současnosti se zde nachází starší budova, která je určena k demolici a bude nynějším majitelem odstraněna. Pozemek bude předán novému vlastníkovi čistý, včetně vybudovaných inženýrských sítí.
Součástí ceny je i 1/3 podíl na pozemku, který tvoří příjezdovou cestu k nemovitosti.
V současnosti je stavební povolení vydané na domy dle skic a řezů, které jsou součástí této prezentace. Vizualizace použité v této inzerci jsou ilustrativní, ale při vydání příslušných povolení lze zrealizovat.
Pozemek se nachází na hranici Středočeského kraje a hlavního města Prahy v ulici Horoměřická, cca 5 km od ulice Evropská. Vzhledem k probíhající rekonstrukci mostu v této ulici je nutné použít náhradní trasu přes obec Horoměřice. Omezení bude trvat do 30.11.2021.

Číslo zakázky
IDNES-N5990
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
1509 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku