Prodej stavebního pozemku, 931 m²

Praha 6 - Suchdol

11 172 000 Kč (12 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH

Exkluzivní parcely Alšova vyhlídka

Parcela č. 6 o velikosti 931 m2 je součástí projektu exkluzivního projektu Alšova vyhlídka. Tento projekt nabízí naprosto výjimečné parcely v exkluzivní lokalitě s nádherným výhledem na přilehlé chráněné území. Celkem čtyři parcely o velikosti od 681 m2 do 1 093 m2 jsou připraveny pro výstavbu luxusních vil. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, plynovod, elektřina, veřejné osvětlení a komunikace na hranici parcel).
Parcely leží v klidné lokalitě Praha 6 – Suchdol, kterou pro její malebnost v minulosti vyhledávali přední čeští malíři v čele s Mikolášem Alšem. Po něm je pojmenovaná osamoceně stojící skalnatá Alšova vyhlídka. Přímo kolem pozemku vede naučná stezka „Roztocký háj – Tiché údolí“, která na svých zastaveních upozorňuje na výjimečné zástupce fauny a flóry zdejší přírodní rezervace rozkládající se v malebném údolí Únětického potoka. Tiché údolí je známé svými vodními mlýny ležícími na Únětickém potoku, jeden si dokonce vyhlédli filmaři a natočili v něm seriál „Byli jednou dva písaři“.
V současnosti Suchdol nabízí plnou občanskou vybavenost, sídlí zde například první bezbariérová základní škola v Česku či Česká zemědělská univerzita. Právě její Sportcentrum v Suchdole provozuje krytý bazén, který může využívat i veřejnost. Unikátem jsou polární sluneční hodiny umístěné nedaleko Suchdolského náměstí.
Parcely Alšova vyhlídka jsou ideální také svou skvělou dopravní dostupností. Centrum Prahy je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy MHD, stanice metra Dejvická 13 minut MHD.

Nabídka je součástí developerského projektu Exkluzivní parcely Alšova vyhlídka.

Číslo zakázky
IDNES-01824
Cena
11 172 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
931 m2
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

EKOSPOL a. s.

Dukelských hrdinů 747/19 , Praha 7

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku