Prodej stavebního pozemku 5 472 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej pozemku 5472 m2, se stavebním povolením pro vilu až 4+kk o ploše 530 m2 a hospodářským staven

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem ČISTOTA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.
Vlastní pozemek o velikosti 5472 m2 včetně inženýrských sítí je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu, přičemž tento je největší. Pozemek je rohový, mírně svažitý a zvlněný. Nachází se zde spousta vzrostlých jehličnatých stromů, dvě lípy a ovocné stromy. Dle zahradního projektu, který je též součástí prodejní ceny, jsou do zahrady naplánovány javory, třešně, muchovníky, vrba, břízy či hrušně. Pozemek svojí velkorysou rozlohou umožňuje výstavbu hospodářského zázemí o zastavěné ploše 30 m2 a užitné ploše 45 m2 pro chov drobného zvířectva či ustájení koní včetně menšího výběhu. U vily je naplánované koupací jezírko o velikosti 230 m2.
Navržená, energeticky úsporná vila ČISTOTA je součástí rezidenčního souboru a uzavírá společně utvořenou náves od vjezdu z pravé strany. K návsi je orientována podélně, vstup je umístěn na jižní fasádě přes prosklený rizalit. Dům má obdélný půdorys, na jižní straně prosklený dvoupodlažním výklenkem – rizalitem. Sedlovou střechu doplňují obloukové vikýře. Dům disponuje třemi podlažími, a to podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 223 m2 a užitnou plochu 530 m2. Dispozice je variabilní, a to 2-4+kk.
Projekt vily ČISTOTA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do veliké zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil. Na pozemku jsou připravené dvě vrtané studny.
V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (tři podzemní a jedno nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5981
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
5472 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

8 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku