Prodej stavebního pozemku 2 610 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej pozemku 2610 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+1 o ploše 480 m2, Praha 8 Bohnice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem SVOBODA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.
Vlastní pozemek o velikosti 2610 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je rohový, mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. Nachází se zde několik ovocných stromů a alej se stromy ořešáku královského. Mezi připravené keře dle zahradního projektu, jež je součástí celkové prodejní ceny se jedná o keře kalin, vajgélií, tisů, šeříků, muchovníku a dalších. U vily je naplánované koupací jezírko o velikosti 170 m2. Zahrada tak nabídne snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.
Navržená vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila SVOBODA je obrácena k návsi svou podélnou stranou, přičemž má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality. Střecha je sedlová s jedním větším vikýřem nad rizalitem západní fasády. Dům je z jihozápadní a severozápadní strany obehnán vodní plochou, soukromým přírodním koupacím jezírkem. Energeticky úsporná vila disponuje třemi podlažími, a to podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Navržený projekt má zastavěnou plochu 273 m2 a užitnou plochu 480 m2. Dispozice domu je variabilní, a to 2-6+1.
Projekt vily SVOBODA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.
V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5980
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
2610 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

6 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku