Prodej stavebního pozemku 2 347 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej pozemku 2347 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+kk o ploše 490 m2, Praha 8 Bohnice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem NOBLESA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.
Vlastní pozemek o velikosti 2347 m2 včetně inženýrských sítí je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. Nachází se zde několik ovocných stromů a velký květinový záhon, který je již připraven v rámci zahradního projektu a je součástí prodejní ceny. U vily je naplánovaný podélný bazén o velikosti 230 m2. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.
Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila NOBLESA je umístěna přímo proti příjezdové komunikaci a k návsi se obrací svým štítem, má charakteristickou sedlovou střechou, s obloukovými vikýři ve tvaru Napoleonova klobouku. Dům má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality, přičemž jeden je pouze přízemní, zasazen do plochy bazénu, přiléhajícímu k severní fasádě objektu a druhý na jižní fasádě sahá až do patra. Dům disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 236 m2 a užitnou plochu 490 m2. Dispozice je variabilní, a to 2-6+kk.
Projekt vily NOBLESA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil. Na pozemku je připravená vrtaná studna.
V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5979
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
2347 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku