Prodej stavebního pozemku 799 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej pozemku 799 m2, se stavebním povolením pro vilu až 4+kk o ploše 450 m2, Praha 8 Bohnice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem TAJEMSTVÍ v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.
Vlastní pozemek o velikosti 799 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Jedná se o nejmenší pozemek v tomto projektu, který má trojúhelníkový tvar. Na pozemku je krásná vzrostlá lípa. V rámci zahradního projektu, který je též součástí ceny, je zde naplánovaná přírodní scenérie v podobě keřů vajgélie, svídy, hortenzie v několika barvách, tisy, šeříky či kaliny. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.
Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila TAJEMSTVÍ je umístěna vlevo na kraji u příjezdové komunikace a k návsi je orientována podélně. Bezbariérový vstup je z opačné strany od návsi. Dům má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky - rizality, přičemž jeden je pouze přízemní, druhý zasahuje až do patra. Vila disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 222 m2 a užitnou plochu 450 m2. Dispozice je variabilní, a to 2+kk až 4+kk.
Projekt vily TAJEMSTVÍ poskytne budoucímu majiteli nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.
V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5978
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
799 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

5 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku