Prodej stavebního pozemku 2 438 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej pozemku 2438 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+1 o ploše 430 m2, Praha 8 Bohnice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem TOUHA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.
Vlastní pozemek o velikosti 2438 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. V rámci zahradního projektu, který je též součástí ceny, byl pozemek již z části doplněn dalšími rostlinami a stromy. Nachází se zde malý jabloňový sad, dále jsou na pozemku zasazené keře a cibuloviny. Na samotné budoucí kamenné fasádě domu jsou naplánované pnoucí růže a další jemné růžové květiny. Součástí zahrady je koupací bio jezírko o velikosti 70 m2. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.
Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila TOUHA je umístěna nejdále od příjezdové komunikace a je natočena svým štítem do návsi. Zasazení do terénu umožní budoucímu majiteli bezbariérový vstup do objektu. Půdorys je navržen jako obdélný, doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality a charakteristickou sedlovou střechou se třemi vikýři. Vila disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 242,8m2 a užitnou plochu 430m2. Dispozice je variabilní, a to 2-6+1.
Projekt vily TOUHA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.
V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5977
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
2438 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

6 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku