Prodej stavebního pozemku 8 454 m²

Lednická, Praha 9 - Kyje

95 000 000 Kč (11 237 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK

Prodej multifunkčního areálu přímo u Kyjského rybníka.

Dovoluji si Vám nabídnout investiční příležitost hned s několika variantami využití a s možností velmi zajímavého zhodnocení. Na nemovitosti je primárně zajímavá její poloha a to v zelené oáze přímo u Kyjského rybníka a s přímým spojem do centra Prahy vlakem na Praha 1 - Masarykovo nádraží za pouhých 11 minut. Celý objekt je bývalým areálem autodopravy s byty, kancelářemi, rodinným domem, skladovými prostory, dílnami, stavebními pozemky, zpevněnými plochami třeba i pro parkování těžké techniky a zelení. Možností, jak areál efektivně využít je hned několik:
- Rozdělení budov na jednotky, oddělení pozemků za účelem další výstavby, oddělení rodinného domu a následný rozprodej se ziskem.
- Vybudování velkého developerského projektu - bytové domy, nebo rodinné domy, nebo kombinace BD a RD, popř. rekreační objekty
- příjem z pronájmů (při aktuálních velmi nízkých cenách nájmů je příjem přes 250 tis. měsíčně)
Součástí areálu je hlavní budova se čtyřmi velkými byty (aktuálně využíváno jako kanceláře a pronajato na dobu určitou) a třemi podlažími skladů, kde lze část rovněž předělat na další bytové jednotky. S hlavní budovou je spojena další stavba velkého rodinného domu, která obsahuje další 3 pěkné bytové jednotky s balkóny, terasami a přímým vstupem na zahradu. Vedle hlavní budovy je nádvoří a k němu přilehlé další stavby se třemi menšími byty, skladovými prostory a dílnou. Tyto stavby je ideální odstranit a nahradit novostavbou s byty s výhledem do zeleně a přilehlou říčku Rokytku. Pod zmíněnými stavbami se nachází samostatný rodinný dům s dispozicí 5+1 a velkou terasou, která je přímo nad říčkou Rokytkou, což z domu dělá naprostý unikát. Součástí prodeje je i dle ÚP plně stavební pozemek o výměře 2703 m2 a další pozemek o výměře 4138 m2, který je stavební cca z 1/3. Tento je třeba ze strany prodávajích dokoupit, ale již je v uvedené ceně zahrnut a počítáme s jeho prodejem jako celku. V areálu na zmíněných pozemcích najdeme i dosti zpevněných ploch na parkování, které jsou aktuálně pronajaty autodopravcům. Celá nemovitost je kompletně napojena na inženýrské sítě (elektrika, voda, kanalizace). Cca 150 m od objektu je vlakové nádraží Kyje, kde každých 20 min. jezdí vlak do centra Prahy - Masarykovo nádraží Praha 1 a dále i zastávka autobusu se spojem na metro i do obchodního centra Černý most. V okolí je krom rybníka spousta zeleně, přímo kolem objektu vede i cyklozteska a kolem rybníka je i několik restaurací s příjemným posezením. Veškerá občanská vybavenost a kompletní síť obchodů a služeb se nachází v nedalekém Hloubětíně a na Černém mostě. Nemovitost je v osobním vlastnictví bez právních vad a omezení a je možné jej financovat hypotékou se kterou vám zdarma a kvalitně pomůžeme. Energetickou třídu G uvádíme z důvodu absence energetického štítku. Pro více informací, či domluvení prohlídek mne neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-6936
Cena
95 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
8454 m2
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný, vlastní zdroj

Kontaktujte prodejce

4 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku