Prodej stavebního pozemku 1 194 m²

Otovická, Praha 9 - Horní Počernice

13 134 000 Kč (11 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb

Prodej stavebního pozemku 1 194 m2 v Horních Počernicích, ulice Otovická

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej stavebního pozemku v centrální části Horních Počernic. Nabízený pozemek má výměru 1 194 m2 a nachází se u Otovické ulice.
Na rovinatém a oploceném pozemku p. č. 321 se nachází několik stromů, okrasné dřeviny a drobná stavba (kůlna). Přibližné rozměry pozemku jsou 20 m šíře a největší hloubka pozemku je cca 60 m. Přístup na pozemek bude zajištěn na základě věcného břemene chůze, jízdy a sítí přes sousední parcelu p. č. 323, tak že navazuje přímo na vjezd z Otovické ulice.
Aktuálním územním plánem se jedná o lokalitu všeobecně smíšenou (SV, tedy plochy pro umístění polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu, sport a služby atd. ).
Ohledně typu objektu a případných dalších omezení je potřeba jednat s příslušnými orgány. Inženýrské sítě jsou vedeny přímo před pozemkem v Otovické ulici (voda, kanalizace, elektrická energie, plynovod) a nejsou tedy vybudovány přípojky.
Okolní zástavba je převážně obytná, sousední stavba je administrativní budova. Dokumentaci k nemovitosti a k územnímu plánu vám zašleme na vyžádání.
Pozemek se nachází 1,2 km (15 minut pěšky) od vlakové stanice Praha Horní Počernice a 240 m od autobusové zastávky na Náchodské ulici. Nejbližší metro (cca 4 km) je stanice Černý Most, konečná stanice linky B.
V samostatné inzerci (v sekci Domy) nabízíme s tímto pozemkem sousedící rodinný dům 5+1 s pozemkem o výměře 361 m2.
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována. Nemovitost je bez zatížení a koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Více informací a termíny prohlídek si prosím vyžádejte u makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-299-NP00085
Cena
13 134 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1194 m2
Přístupová komunikace
beton
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Happy

Palackého, Poděbrady, okres Nymburk

3 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku