Prodej stavebního pozemku, 1008 m²

Praha 9 - Dolní Počernice

12 400 000 Kč 11 290 000 Kč (11 200 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu a provize

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1008m2, Dolní Počernice

Nádherný stavební pozemek ve velmi atraktivní lokalitě. Nabízíme nádherný stavební pozemek o celkové rozloze 1008 m2 ve stávající zástavbě obytných domů. Jedná se o dva pozemky s parcelními čísly 933/1 a 933/2, které tvoří jeden celek. Inženýrské sítě jsou kompletně zajištěny. Vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a elektřina je přímo na pozemku, plynová přípojka je na hranici pozemku.
Dle platného územního plánu se pozemek nachází v ploše se způsobem využití "čistě obytné". Při umisťování nové stavby je nutné respektovat stávající charakter území a typ okolní zástavby. Lze zde postavit rodinný dům s přízemím a podkrovím, který nebude svou zastavěnou plochou překračovat hodnoty zastavěnosti u okolních domů.
Na pozemku je nyní situován přízemní rodinný domek, montovaná dřevostavba s dispozicí 2+1 s lokálním vytápěním na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn elektrickým ohřívačem. Tuto budovu lze využít jako přechodnou základnu během stavebních prací a následně demontovat. Případně je možné provést kompletní rekonstrukci objektu. Na pozemku je dále dílna a dřevník. Na zahradě jsou polozakrslé ovocné stromy (jabloně, bluma a švestka), okrasné keře, květiny a zeleninové záhony.
Jedná se o žádanou lokalitu v okrajové části Prahy ve velmi dobře vybavené a fungující obci a navíc s výborným dopravním spojením. Pět minut pěší chůze je vzdáleno vlakové nádraží Dolní Počernice s přímým spojením do centra Prahy (20 minut) i autobusová zastávka. Přímo v obci je školka, škola, pošta, lékařská péče, obchody a restaurace.
Pár minut od pozemku je upravená relaxační zóna s dětským hřištěm, cyklostezkou a pěšími stezkami podél Hostavického potoka. Další možnosti sportovního vyžití či příjemného odpočinku v přírodě nabízí zámecký park, síť cyklostezek, Golf Resort Black Bridge, tenisové kurty, fotbalové hřiště, jezdecký klub, Počernický rybník, oblast kolem Rokytky, Xaverovský háj a další.
Tuto výjimečnou nabídku vřele doporučujeme jako ideální pozemek pro výstavbu rodinného bydlení v krásném a klidném prostředí.

Číslo zakázky
IDNES-N79511
Cena
11 290 000 kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1008 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku