Pozemek 564 m2 se zděným domkem 2+1 (67 m2)

Ruzyňská, Praha

3 990 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji neobydlený přízemní dům s dispozicí 2+1 na vlastním slunném pozemku u Litovického potoka, v okouzlující lokalitě Prahy 6 - Liboc. Tento čtvercový pozemek o ploše 564 m2 vyniká mezi ostatními zahradami právě přízemním zděným domem s příjezdovou cestou na zaparkování dvou aut. V domku předchozí majitelka běžně bydlela. S ohledem na lokalitu městské zeleně se vzrostlými stromy nesmí být na přilehlých pozemcích vybudována zděná stavba, což z této konkrétní nemovitosti činí žádanou příležitost k rekonstrukci a celoročnímu obývání.
Dům nabízí na zastavěné ploše 67 m2 vstupní chodbu, průchozí obývací pokoj se vstupem do ložnice, samostatnou kuchyni a koupelnu původně s vanou a toaletou. V současnosti je dům zcela zbaven vybavení a poskytuje tak novému majiteli možnost jednoduché vizuální rekonstrukce i změny vnitřní dispozice. Elektřina je zavedena do domu, odpad sveden do jímky (městská kanalizace je u pozemku), vytápění lze na elektřinu či na tuhá paliva. Pozemek má vlastní studnu s přívodem vody do domu, bude nicméně nezbytná renovace.
Pozemek je v současnosti neobývaný (důvodem je rozchod majitelů) a okna a vstup do domu jsou zabedněny proti vniknutí. Makléřka Vás ale ráda pozve na prohlídku včetně vstupu do domu. Nemovitost doporučujeme zejména zájemcům o rekreační dům se vzrostlou zahradou k úpravě dle vlastních představ. Je otevřena možnost odkupu přilehlého, většího pozemku, který je pronajímán.
Praha 6 - Liboc je velmi žádaná lokalita mezi přírodním parkem Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán a oborou Hvězda. 100 m od vjezdu na pozemek je autobusová zastávka Ruzyňská s dojezdem na metro \\\"B\\\" Petřiny a Anděl (linky 168 a 108), 200 m na opačnou stranu se nachází zastávka Litovický potok s linkami 108, 168, 191 a 910 na letiště Václava Havla.
V okolí lokality jsou budovány rezidenční městské části, což zajišťuje pozemku trvalý růst hodnoty, zejména se zděným domem. Nabídka tak jistě zaujme z investičního hlediska.
Od domu je přes zahradu výhled na kostel Sv. Fabiána a lesy obory Hvězda; letohrádek Hvězda je vzdálen 450 metrů vzdušnou čarou. V blízkosti se nachází rybník Ve Hvězdě a piknikové místo.

Číslo zakázky
IDNES-Liboc
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
564 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Prodej zahrady, 4350 m², Praha

Prodej zahrady, 4350 m²

Praha
3 900 000 Kč

Zpět na výpis

Reklama