Prodej stavebního pozemku 1 599 m²

Praha

27 000 000 Kč 19 900 000 Kč (12 445 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK, včetně provize včetně provize RK

Prodej stavebního pozemku 1599 m², dům až do 480 m², Praha 6 - Lysolaje

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku 1599 m², pro výstavbu samostatné, dvoupodlažní, rodinné vily, v lokalitě Praha - Lysolaje, pozemek se nachází v nejvýše položeném místě jižně orientovaného svahu nové moderní vilové čtvrti Zátiší, v Lysolajích. Pozemek umožňuje zastavitelnou plochu 240 m², tedy cca 480m² bytové plochy ve dvou podlažích a dalších 250 m² pro zpevněnou plochu (vjezd, terasa, bazén). Na hranici pozemku je přívod elektřiny, plynu, vody i kanalizace a také datový kabel.
Celá čtvrť „Zátiší“ i jednotlivé domy jsou situovány tak, abyste měli maximální požitek z výhledu na panorama Petřína, majestátních Hradčan a blízkého okolí.
Občanská vybavenost nabízí nejen lékaře, mateřskou školu a obchod s potravinami přímo v místě, ale i další služby a obchody na nedalekém náměstí. Hned vedle domu vznikl nový sportovní areál, který je umístěn strategicky tak, aby nevadil ve výhledu, a zároveň byl dostupný za pár minut. V Lysolajích díky nedotknuté přírodě a naprostého klidu, můžete strávit odpoledne procházkou okolní krajinou, ale i návštěvou společenského domu. Okolí Lysolají je plné cyklostezek a pěších tras i vyhlášených restaurací, mezi oblíbené patří například nedaleký Únětický pivovar.
Dopravní dostupnost: Za pět minut jste v Šáreckém údolí, za deset na metru Dejvická. Cca 10 min autem na D6, D7 ve směru Plzeň a Karlovy Vary, nebo napojení na Pražský okruh, výhodou je i rychlá dopravní dostupnost na Letiště Václava Havla.

Číslo zakázky
IDNES-00137
Cena
19 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1599 m2
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

5 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku