Prodej komerčního pozemku, 8623 m²

Příbram

4 311 500 Kč (500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a vypracování přiznání daně z nabytí bez provize RK

Komerční pozemek 8 623 m² Příbram, Dubno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej tří skvěle situovaných pozemků o celkové výměře 8 623 m², vhodných ke komerčnímu využití, ležících na rozhraní Příbrami a obce Dubno, jako celku. Pozemky se nachází v západní okrajové části Dubna, podél silnice 1. třídy I/18 směrem na Příbram, vedle ulice Evropské. V těsné blízkosti pozemků je frekventovaná křižovatka a nedaleko průmyslová zóna. Pozemky jsou dostupné autem z centra Příbrami cca do 4 minut, z centra Dubna do cca 2 minut.

Největší pozemek ze tří je mírně svažitý, má nepravidelný lichoběžníkový tvar se šířkou přední části zhruba 46 metrů, zadní části cca 129 metrů, délkou levé strany cca 117 metrů a délkou pravé strany přibližně 89 metrů. Výměra dle KN je 7 824 m². Další pozemky jsou naproti přes silnici a mají výměru 482 a 317 m².

V platném Územním plánu obce Dubno jsou pozemky vedené v kategorii "OM1 Plochy občanské vybavenosti" a "Zeleň ostatní" s možností jiného využití na základě schválení žádosti o změnu územního plánu na plochy s jiným využitím.

Celková výměra pozemků je dle KN 8 623 m².

V Listu vlastnictví jsou pozemky vedené jako ostatní plocha.

Velkou výhodou pozemků je jejich strategické umístění na hlavním tahu blízko průmyslové zóny a široké možnosti využití (po schválení změny ÚP a souhlasu stavebního úřadu).

Uvedená cena je včetně právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí se znaleckým posudkem. K ceně bude účtována PROVIZE ve výši 3,5 % z ceny.

! VOLNÉ IHNED !

Číslo zakázky
IDNES-190501-102
Cena
4 311 500 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
s.r.o.
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
8623 m2
Přístupová komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku