Prodej stavebního pozemku 1 715 m²

Panský les, Proboštov, okres Teplice

2 900 065 Kč (1 691 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Ceny pozemků jsou uvedeny v textu

Prodej, stavební pozemek, 3430m2, Proboštov

Nabízíme Vám k prodeji velice lukrativní pozemek o celkové výměře 3430 m2, který je veden v územním plánu celý jako stavební pozemek. Jedná se o jeden z posledních pozemků v Proboštově, který lze pořídit. Pozemek je kompletně zastavitelný. Je vydaný územní souhlas na terénní úpravy a stavbu oplocení. Prodej pozemku upřednostňujeme jako celek, nový majitel si případně může pozemek rozdělit na více parcel. Jedna z možností je rozdělení, tak jak je graficky znázorněno na obrázku ve fotogalerii. Znázornění je pouze ORIENTAČNÍ a nevychází z přesného odborného měření. Možností je tedy rozdělení pozemků na pozemek "A" o velikosti 1715 m2 s cenou 3.000.000,- Kč - (1m2=1749Kč), pozemek "B" o velikosti 1715 m2 s cenou 2.900.000,- Kč -(1m2=1691Kč). Velikou výhodou tohoto pozemku je rovinatý terén. Inženýrské sítě se nachází u hranice pozemku a samozřejmostí je i poskytovatel internetových služeb. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci, která bude vyasfaltovaná. Za pozemkem je les, kde se v budoucnu stavět nebude, což zaručuje příjemné a klidné bydlení.
V Proboštově najdeme veškerou občanskou vybavenost (lékaře, mateřskou školku apod. ) K pozemku je vydána aktuální územně plánovací informace, která je k dispozici u makléře k nahlédnutí. Výhodou je perfektní dostupnost do města Teplice - dojezd pouze 10min.
V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s financováním.
Doporučujeme prohlídku pozemku, je to ideální příležitost pro stavbu Vašeho rodinného domku a luxusní bydlení v přírodě.

Číslo zakázky
IDNES-335
Cena
2 900 065 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
1715 m2
Elektřina
230-400V
Plyn
nezaveden
Voda
jiný zdroj
Kanalizace
žádný
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

6 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku