Prodej stavebního pozemku 1 407 m²

Pyšely - Kovářovice, okres Benešov

4 242 000 Kč (3 014 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku 1407 m², Pyšely - Kovářovice

Prodej stavebního pozemku na jihozápadně orientovaném slunném pozemku s nádherným výhledem do okolní krajiny celkové výměry 1407 m². Na pozemku se nachází vrtaná studna a přípojka elektro. Dle platného ÚP činí max. zastavěnost pozemku 20% z celkové plochy, max. podlažnost 2 nadzemní podlaží včetně podkroví. Dopravní dostupnost dálnice D1 směr Praha 16 min., vlak Senohraby/ Praha hl. n. 45 min. Vizualizace bungalovu, použité v inzerci, jsou možným návrhem stavby. Jedná se o RD Echo z katalogu Bidli stavby a. s., který lze zhotovit na klíč.
Území Kovářovice jsou částí města Pyšely, které se nacházejí ve Středočeském kraji v okrese Benešov, odkud je velmi dobrá dostupnost do Prahy, která je vzdálena 35 km od Vašeho nového domova. Město Pyšely disponuje občanskou vybaveností, nachází se zde mateřská i základní škola a na náměstí můžete nalézt obchod s potravinami či vyhlášenou restauraci Sokolovna.
Jako sportovní vyžití se pro milovníky cyklistiky v okolí Sázavy nachází několik cyklotras, dále přímo v městě najdete golfový areál Loreta. Ve svém volném čase si můžete udělat výlet na nedalekou Rozhlednu Ládví u Kamenice či na Rotundu sv. Martina v Kostelci u Křížků.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-212378
Cena
4 242 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1407 m2
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

3 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku