Prodej stavebního pozemku, 958 m²

Račice-Pístovice, okres Vyškov

2 121 000 Kč (2 213 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku 958 m2 v obci Račice-Pístovice, okres Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o výměře 958 m2 v obci Račice-Pístovice, v katastrálním území Pístovice, okres Vyškov.
Pozemek se nachází v okrajové, klidné části obce Pístovice, na hranici místní komunikace. Je veden v územním plánu jako stavební. Na hranici je přivedená elektřina, vodovod je vzdálený cca 35m, kanalizace je plánována.
Pozemek je rovinatý. Jeho uliční šíře je cca 37 metrů, délka na jedné straně je 35 metrů, na straně druhé 17 metrů. V zadní části pozemku teče potok Rakovec.
V obci Račice-Pístovice je dobrá občanská vybavenost, nachází se zde mateřská škola, obchod, restaurace, obecní úřad i pošta. Okolí obce je též rekreačním a odpočinkovým místem. Je zde velká rekreační chatová oblast u rybníka zvaný Pístovická riviéra. Velmi oblíbené jsou vycházky do okolí obce krásným údolím potoka Rakovce do Jedovnic nebo údolím Říčky až do Brna. Vzdálenost do Vyškova je 8 kilometrů, do Brna 35 kilometrů.
Uvedená prodejní cena je konečná, včetně všech poplatků a právních služeb. Více informací u makléře. Volejte po 16. hodině.
K zajištění úvěru poskytujeme v případě potřeby finanční poradenství zdarma.

Číslo zakázky
IDNES-292660
Cena
2 121 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
958 m2

Kontaktujte prodejce

2 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku