Prodej stavebního pozemku 1 979 m²

Radava, Slovensko

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Pozemek se stavebním povolením 3km od Podhájské, SR

Chcete stavět a to rychle? Navíc mít za rohem termální lázně? V obci Radava, na Slovensku, máme pro Vás něco speciálního.
Pozemek o rozloze 1.979 m2 s rozestavěným rodinným domem se nachází v klidném prostředí, jen 3 km od oblíbených termálních lázní Podhájská.
Rozestavěný dům je součástí prodeje tohoto slunečného pozemku, na kterém Vás již toto léto čeká úroda až 18 ovocných stromů.
Nespornou výhodou je platné stavební povolení, čistý list vlastnictví a zejména hotové přípojky, které jsou umístěny přímo na pozemku. Jeho součástí je také kopaná studna (8 m) a původní, samostatný sklep.
Se stavbou můžete pokračovat v připraveném projektu, případně dům dokončit podle představ ve smyslu územního plánování.
Pozemek má rozměry 20 m x 100 m. Je kompletně oplocený, mírně svažitý se sklonem 4° (7%) a v současné době rozdělený na stavební parcelu s 833 m2 a zahradu s 1.146 m2.
Příjezd je ze severu, přímo z asfaltové silnice ve vlastnictví obce. Kromě toho je možný přístup i od zahrady a to z polní cesty, která je rovněž napojena na obecní komunikaci.
Pozemek se nachází přímo v centru obce Radava, kde jsou pro Vás připraveny služby obecního úřadu, základní i mateřská škola, potraviny, pošta a obchody a služby různého druhu.
V blízkosti se nachází autobusová i vlaková zastávka a čerpací stanice. Navzdory klidnému prostředí není v této příjemné jihoslovenské vesnici nouze o kulturní zážitek.

Číslo zakázky
IDNES-00418
Cena
Cena na vyžádání
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1979 m2
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný

Kontaktujte prodejce

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku