Prodej komerčního pozemku 28 409 m²

Pavlova, Radonice, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

20.000 m2 pozemků pro sportovní využití a sportovní hala k tomu

Máte rádi sport i podnikání a hledáte možnost, jak byste obojí spojili? Pak mám pro Vaši společnost výjimečnou nabídku, která Vám umožní obojí rozehrát ve velkém.
Právě nyní je na prodej velká sportovní hala, a to hned za hranicí Prahy, jen pár minut od Černého mostu. A s ní i parkoviště pro 100 aut, které můžete lehko rozšířit o dalších 50 míst. A k tomu ještě 20.000 m2 pozemků s vlastní studnou, na kterých můžete vystavět další sportoviště.
V hale se dnes hraje jak špičkový, tak amatérský badminton, a to na profesionálních površích s protiskluzovou úpravou. Část haly je naopak vyhrazena pro tenis, další pro ping-pong, trénují tu dospělí i děti, své místo tu má sport postižených. Stejně dobře tu můžete provozovat basketbal nebo házenou, ale i šerm nebo jiné volnočasové aktivity.
Hala je 100 m dlouhá, 43 m široká a 12 m vysoká. Pod její střechu, na které si můžete vytvořit fotovoltaickou elektrárnu, se tak vejde 20 badmintonových anebo pět tenisových hřišť. Pro hráče je tu prodejna i půjčovna sportovního vybavení. Nechybí galerie pro fanoušky a bistro se 40 místy, kde se můžete zchladit po tréninku i slavit sportovní úspěchy. Do budoucna tu můžete hráčům nabídnout také wellness nebo ubytování.
Herní plochy však najdete i venku - jsou tu další dva tenisové kurty a tři hřiště na beachvolejbal. Za pěkného počasí láká k posezení také venkovní zahrádka bistra.
Mohla by to být kombinace sportu a byznysu, kterou hledáte? Pak mi zavolejte - ráda se s Vámi v Radonicích sejdu a probereme Vaše plány i různé varianty prodeje.

Číslo zakázky
IDNES-273-NP01761
Cena
Cena na vyžádání
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
28409 m2

Kontaktujte prodejce

1 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku