Prodej stavebního pozemku 220 m²

Rajnochovice, okres Kroměříž

2 120 000 Kč (9 636 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej rekreačního objektu s pozemkem, Rajnochovice

Realitní kancelář Chytil & Kuča reality Vám nabízí k prodeji rekreační objekt v centru Hostýnských vrchů v obci Rajnochovice. Jedná se o dvoupodlažní, montovanou budovu v bývalém rekreačním středisku, umístěném na tichém a klidném místě, na okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny. V minulosti byl objekt využíván k pořádání škol v přírodě apod. 1. NP disponuje společenskou místností, jídelnou vč. přilehlé kuchyně s výdejním okénkem a skladovací místností. Dále pak WC ženy a WC muži a schodištěm do patra. V 2. NP nalezneme sedm obytných pokojů a umývárnu vč. WC.
Chata je v původním stavu a je určena k rekonstrukci dle představ nového majitele, nebo ke kompletní demontáží stávajícího objektu a využití plochy jako stavebního místa. Cena objektu je toho času prodávána pouze s pozemkem pod objektem. Možno dokoupit i přilehlý pozemek cca 1350 m2 ( cca + 450.000 Kč k inzerované ceně ).
Obec Rajnochovice se nachází v podhůří Hostýnských vrchů v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, disponuje veškerou občanskou vybaveností a je to velice vyhledávaná rekreační oblast v letních i zimních měsících. Na dosah nalezneme turistické a lyžařské centra jako Tesák a Troják, koupaliště na Rusavě, možnost spousty výletů do okolních míst - vyhledávané poutní místo Hostýn, rozhledna Maruška, nejvyšší hora Hostýnských vrchů Kelčský Javorník s rozhlednou a nedaleký Hostinec ve Dvoře s chovem koní a ovcí. Díky velkému podílu lesů je zdejší klima srovnatelné s rakouskými Alpami.
Doporučujeme prohlídku. Pro více informací a pro případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Číslo zakázky
IDNES-0210
Cena
2 120 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
220 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku