Prodej stavebního pozemku 164 052 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře

Unikátní zastavitelný pozemek k realizaci DP sportovně ubytovacího resortu Nový Dvůr

V exkluzivním zastoupení vlastníka si Vám dovolujeme nabídnout jedinečnou příležitost pro realizaci developerského projektu sportovně ubytovacího resortu Nový Dvůr.
Lokalita Nový Dvůr se nachází cca hodinu jízdy na sever od Prahy pod vrchem Ralsko a zříceninou hradu stejného názvu. Leží v bývalém vojenském prostoru mezi Ploužnicí a bývalou obcí Svébořice asi 5 km na západ od města Mimoně v Libereckém kraj v okrese Česká Lípa. Je to cca 85 km ze severního okraje Prahy, 40 km jihozápadně od Liberce, 40 km severně od Mladé Boleslavi a 25 km od napojení na D10 (Praha - Mladá Boleslav - Liberec).
Jedná se nepochybně o unikátní místo a jedinečnou příležitost pro vybudování sportovně-ubytovacího resortu se souhlasným stanoviskem místně příslušného stavebního úřadu pro stavbu 20-ti luxusních ubytovacích objektů – dvoupodlažní nepodsklepená dřevostavba 20 x 20 m (včetně vnitřní terasy 8 x 7 m). Dále je součástí záměru vybudování recepce, sauny, vodovodu s vodárnou, elektro NN,  ČOV a její technologie, dešťová kanalizace a jezírka, parkoviště a ORL, hřiště na plážový volejbal, hřiště pro lesní golf a komunikace. Souhlasné stanovisko bylo vydáno místně příslušným stavebním úřadem ve formě ÚZEMNĚ PLÁNOVACÍ INFORMACE O PODMÍNKÁCH VYDÁNÍ ÚZEMNÍHO ROZHODNUTÍ.  Navrhovaný záměr je v souladu s navrženým využitím ploch územním plánem za předpokladu dodržení především hlavního a přípustného využití dané plochy na více než 50% celkové výměry ploch /pozemků a stanoveného koeficientu zastavěnosti, zeleně.
Pozemek přiléhá k Novodvorským rybníkům a lesní oboře Bažantnice Ploužnice. Uvažovaný záměr kombinuje rekreaci, sport a bydlení v nádherné přírodě s výbornou dopravní dostupností.
Informace k IS:
Elektřina: souhlas ČEZ Distribuce s připojením odběrného místa včetně návrhu smlouvy o uzavření budoucích smluv o připojení a včetně podmínek budoucího připojení
Voda: zásobování vodou bude zajišťovat rekonstruovaný vrt v místě stavby, na kterém bude osazeno nové strojní zařízení - vodárna
Odpadní vody: ČOV a její technologie - každý soubor objektů bude osazen ČOV se vsakem a rozstřikem na pozemek
Pozůstatky staveb, zbořeniště v různých fázích rozpadu: k dispozici dokumentace bouracích prací - demolice stávajících objektů na dotčených parcelách
Vizualizace zobrazují možnou budoucí podobu projektu včetně možného provedení ubytovacích objektů.
Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás pro bližší informace případně pro domluvení osobního setkání či sjednání prohlídky.

Číslo zakázky
IDNES-224-NP00855
Cena
Cena na vyžádání
Lokalita projektu
samota
Plocha pozemku
164052 m2

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Living

Hrnčířská 2456, Česká Lípa

5 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku