Prodej zahrady 788 m2 s dřevěnou chatou, Rataje nad Sázavou, okres Kutná Hora

Rataje nad Sázavou, okres Kutná Hora

450 000 Kč

Poznámka k ceně: cena vč. provize a právního servisu včetně provize RK

Hypocentrum modré pyramidy Vám exkluzivně nabízí prodej zahrady v obci Rataje nad Sázavou, okr. Kutná Hora. Parcela o velikosti 788 m2 patří mezi poslední dva volné pozemky mezi současnou zástavbou. Nachází se na konci slepé ulice, což zajišťuje naprosté soukromí. V rohu pozemku stojí dřevěná chata. Pozemek s jižní orientací má velmi svažitý terén, díky tomu je z něho nádherný výhled. Ve spodní části zahrady je vytvořena rovná terasa. V současné době však nemovitost několik let nikdo neobývá, místo je tedy zarostlé náletovou zelení.
Místo ocení milovníci klidu a divoké přírody. Obec obklopují husté a voňavé lesy a kopce, nijak nezatížené dopravním hlukem. Vhodné pro rodinnou rekreaci uprostřed nádherné přírody.
Voda a elektřina je v ulici, kanalizace a plyn v obci není.
Rataje nad Sázavou jsou krásné městečko, které se nachází 6 km jihovýchodně od města Sázava, 10 km severně od Českého Štemberka, nájezd na Brněnskou D1 je to 14 km. Kromě základní občanské vybavenosti zde najdete např. zámek, hrad Pirkenštejn, muzeum, Kostel sv. Matouše, železniční stanici.
Neváhejte využít tuto zajímavou nabídku.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 90 000,- Kč a měsíční splátkou 1 497,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-161052
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
788 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis