Prodej stavebního pozemku 3 256 m²

Paloučky, Říčany - Pacov, okres Praha-východ

9 990 000 Kč 8 995 000 Kč (2 762 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Na prodej, pozemky určené k bydlení v rodinných domech - venkovské, 3256m2, Pacov u Říčan

Dobrý den,
Říčany jsou velmi známé a vyhledávané místo kousek od Prahy, a to nejen k bydlení. Titul města, ve kterém se nejlépe žije, už získaly čtyřikrát.
A jen pár minut od centra města, ve velmi klidné, atraktivní a vyhledávané lokalitě Pacova u Říčan, mám pro vás k prodeji soubor dvou na sebe navazujících pozemků, určených územním plánem pro bydlení v rodinných domech-venkovské.
Jedná se o parcelu č. 288/5 o výměře 1561m2 - zastavitelná plocha a území, které je aktuálně kryto vyššími stromy a křovinami, v mírném sklonu. Druhá parcela č. 290/6 o výměře 1695m2 - je plocha s regulačním plánem, tady jde o rovinatý pozemek porostlý trávou a drobnými keři.
Pozemky, vhodné k budoucí investici, se nachází v klidné a slunečné části, na konci ulice Paloučky, v sousedství nové zástavby několika rodinných domů.
Na prodej oba pozemky pouze vcelku, nelze realizovat prodej jednotlivě.  
Na hranici pozemku je elektřina. V současnosti je zdrojem vody možnost vybudování vlastní studny (vydáno povolení k vrtu ). Příjezd na pozemek z obecní zpevněné komunikace. V plánu vybudování kanalizace, případně schválena ČOV. Plyn k dispozici není.  
Výhodou je vynikající poloha obou pozemků, 3 minuty pěšky zastávka BUS Říčany. V Říčanech je pak veškerá občanská vybavenost. Do 10 minut autem napojení na D1 směr Praha nebo Brno.
Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se mi, bližší informace rád sdělím osobně.
Krásný a úspěšný den.
 

Číslo zakázky
IDNES-10024/2918
Cena
8 995 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
3256 m2

Kontaktujte prodejce

QARA

Šafaříkova 201/17, Praha - Vinohrady

1 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku