Prodej stavebního pozemku, 1023 m²

Rosice, okres Brno-venkov

3 499 000 Kč (3 420 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena včetně provize RK, právních služeb

Stavební pozemek o CP 1023 m2, Rosice u Brna

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek s možností výstavby samostatně stojícího rodinného domu či rodinné vily ve vyhledávané lokalitě Rosice u Brna na klidném místě v zástavbě nových rodinných domů na ulici Borová.
Celková výměra pozemku činí 1023 m2, skládá se ze 3 samostatných parcel, z nichž 2 ( o celkové výměře 379 m2) jsou zcela zastavitelné. Dle aktuálního územního plánu se jedná se o plochu určenou pro bydlení v rodinných domech, výška zástavby do 2 nadzemních podlaží s možným využitím podkroví. Tato část pozemku je mírně svažitá, má tvar trojúhelníku, s rozměry stran 39 x 24 x 29 m. Zbývající část pozemku o výměře 644 m2 je svažitá.
Celkově má pozemek tvar nepravidelného lichoběžníku o rozměrech 56 x 45 x 24 x 22 m. Z jedné strany pozemek sousedí s asfaltovou komunikací, z druhé strany je přístupný po příjezdové polní cestě (cca 50 m), na které má prodávající také svůj podíl spolu s 2 dalšími vlastníky - možnost vybudovat asfalt., případně dlážděnou cestu. Městským úřadem je tato cesta určena k umístění příjezdné komunikace k RD.
V blízkosti parcely ( cca 50 m) přípojka vody, kanalizační přípojka, na hranici parcely sítě: elektřina, plyn.
Orientace pozemku je na JZ a poskytuje nerušený výhled do okolní krajiny.
Město Rosice se nachází 15 km západně od Brna s výbornou dostupností do Brna pomocí IDS, vlastní dopravou, případně vlakem. Má kompletní občanskou vybavenost včetně MŠ, ZŠ, ZUŠ, lékařů, banky, kina, pošta, nákupních středisek Tesco, Lidl, Penny market, restaurací, městský úřad, koupaliště a různá sportovní hřiště.
Rosice jsou dostupné za 10 minut autem.

Číslo zakázky
IDNES-143-N05093
Cena
3 499 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1023 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku