Prodej pozemku 1 317 m²

Východní, Rumburk, okres Děčín

1 300 000 Kč 976 000 Kč (741 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize včetně provize RK

Prodej pozemky, 1317 m², RumburkVýchodní

Pravého chlapa dělá to, že zasadí strom, postaví dům a zplodí syna. Proč? Protože přesně to potřebuje každý chlap k tomu, aby dospěl. Být dospělý neznamená být v pokročilém věku – je to otázka dospělosti vnitřní, věcí vyzrálosti duše.
Dva ze tří atributů, resp. hned všechny tři najednou Ti umožní pořízení rovinatého pozemku 1317m² na okraji Rumburku ve Východní ulici na výjezdu od benzinky k hraničnímu přechodu se SRN ke kterému to je cca 2km, do centra Rumburku 3km. Místo je klidné, slunné a kousek od lesa, takže je zde velký předpoklad, že zde Ty i Tvoje rodina, budete v dnešní nejisté době skvěle prosperovat.
Možná si myslíš, že to bude jednoduché, ale nebude, zřejmě se budeš muset nejednou kousnout, vyřešit financování, vyřešit, jaký dům vlastně postavit, co by měl splňovat, z jakých bude materiálů, ... no bude toho hodně co budeš muset rozhodnout a zařídit, ale věř, že celý proces povede ke Tvému posílení, rozšíření obzorů, získání životní energie a nadhledu. Každopádně jednou z prvních věcí, která je zmíněna je možnost zasazení stromu, zdálo by se, že máš třetinu za sebou, ale posléze zjistíš, že ani v tomto ohledu není kam spěchat, nech to uzrát.
Co je v daný moment jisté, jsou stávající sousedé, věř, že se jedná o skvělé lidi a ikdyž se říká, že souseda si nevybereš, tak nyní tuto možnost máš a nebudeš litovat.
Již nyní na pozemku obrovský skleník z polykarbonátu, kde od jara do podzimu pěstuješ tolik plodin že je ani sami nespotřebuješ, součástí vzrostlá vinná réva,
Celý pozemek je již oplocený a územní plánu umožňuje na pozemku výstavbu Bydlení individuálního se zastavitelností až 40%, tzn. zastavěná plocha včetně zpevněných ploch až 400 m².
Připojení na elektřinu ještě v tomto roce, voda ze studny (vyhotoven hydrogeologický průzkum) cenová nabídka na vrtanou studnu k dispozici, likvidace odpadních vod – ČOV - k dispozici rovněž hydrogeologický posudek na zásak přečištěných vod na pozemku.
Nevíš jak to máš udělat, nevadí, je to součást procesu, zvedni zadek, hlava se přidá, volej, zjišťuj, skládej mozajku, stojí to za to.

Číslo zakázky
IDNES-41943
Cena
976 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1317 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V

Kontaktujte prodejce

6 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku