Prodej komerčního pozemku 5 300 m²

Ještědská, Rychnov u Jablonce nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

7 950 000 Kč (1 500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku s komerčním využitím, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Hledáte pozemek pro sídlo firmy s možností výstavby výroby či skladů? Nabízíme prodej pozemku s možným komerčním využitím v Rychnově u Jablonce nad Nisou, ulice Ještědská.
Jedná se mírně svažitý pozemek, kde v minulosti fungoval dřevozpracující závod (zbytky objektů budou odstraněny). Dle územního plánu obce je tato plocha zařazena do kategorie výroba a sklady a nabízí se tedy možnost komerčního využití. Celková plocha určená k prodeji činí přibližně 5300 m².
Ze sítí je v dosahu elektřina a voda, napojení na splaškovou kanalizaci je ze strany SČVK podmíněno vybudováním nové kanalizační stoky (vyjádření ŠČVK k dispozici).
Lokalita obce Rychnov u Jablonce nad Nisou je zajímavá svou dobrou dostupností do Jablonce nad Nisou, ale také k dálnici Liberec-Praha. Přímé okolí nemovitosti je z jižní strany obydlené, ze západní strany sousedí s dřevozpracující výrobou a ze strany severní a východní pak s výrobou zemědělskou.
Využijte možnost postavit sídlo své firmy včetně výroby a skladů na zelené louce. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-104/2980
Cena
7 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
5300 m2

Kontaktujte prodejce

2 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku